Druhý ročník snowboardových závodů pro děti a mládež „Hvězdy na sněhu“ opět naplno hledá nové talenty.  Nadějní snowboardisté ve věku od šesti do sedmnácti let mohou získat první ostré závodnické zkušenosti v seriálu snowboardových závodů „Hvězdy na sněhu“. Patronát nad závody, určených pro širokou veřejnost, letos převzala snowboardcross vítězka zlaté medaile na zimní olympiádě v Soči 2014 Eva Samková a její Czech Snowboardcross Team. Společnost KASPER CZ se rozhodla podpořit projekt více způsoby: finančně a tím co umí, tedy pracovat se dřevem. „Spojení naší firmy s tímto projektem mi přišlo hned jako zajímavé už jen proto, že se sám snowboardingu věnuji. Pro pořadatele jsme vyrobili dřevěný stojan na snowboardy, tak jsem rád, že i jinak můžeme této myšlence pomoci a být užiteční”, uvedl Ing. David Kasper.

Some description

Hlavním cílem projektu „Hvězdy na sněhu“ je přitáhnout děti a mladé lidi k zimním sportům poutavou formou, podpořit zdravý životní styl a vytvořit prostředí s duchem fair play. „Do závodů se mohou zájemci hlásit přes naše webové stránky nebo také přímo na místě.“ říká produkční závodu Daniel Kadlec.

Seriál závodů „Hvězdy na sněhu“ odstartoval ve Sportovním areálu Harrachov a bude pokračovat v zimních střediscích Skiareál Lipno, Ski Karlov, Ski & Relax Dolní Morava a Areál Mladé Buky. Celá tour vyvrcholí 29. března ve Sportovním areálu Harrachov.

Více na www.hvezdynasnehu.cz